Kozmetické ošetrenia

Trápi vás aknózna alebo suchá pokožka? Túžite po vypnutej a zdravšie vyzerajúcej pleti? Pomôžeme vám s tým.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

Čo to je ?

Nechirurgická metóda zbrusovania pleti, pri ktorej dochádza k zbrusovaniu povrchovej vrstvy pokožky, pomocou diamantových hlavíc a následným ˝povysávaním˝ odumretých buniek a odstránených nečistôt z pleti.

Čo od nej môžem očakávať?

Pokožka bude vyzerať zdravšie,jemnejšie.Séria zákrokov môže viesť k zosvetleniu pigmentových škvŕn a tiež slúži k redukcii výskytu pórov.Strácajú sa drobné vrásky, lepšie sa dajú vpravovať účinné látky, zvyšuje sa krvný obeh, zrýchľuje sa tok lymfy a metabolizmus v derme, zrýchľuje sa aj tvorba kolagénu, napravuje sa nadmerná tvorba mazu.

Pre koho je diamantová mikrodermabrázia vhodná?

Tento zákrok je vhodný, pre všetky typy pleti okrem aknóznej.

Taktiež je možné vykonávať ju aj na telo, na partie ako brucho,boky,zadok, čím sa zjednotia (zjemnia) v kombinácii s ampulkami, napríklad strie.


SKIN SCRUBBER - ULTRAZVUKOVÝ PEELING (Čistenie)

Čo to je ?

Skin SCRUBBER ( ultrazvuková špachtľa, hydrabrázia, ultrazvukový peeling) - bezbolestné hĺbkové čistenie a tonizácia pokožky pomocou špeciálne upravenej sondy.

Aké sú účinky?

1.hĺbkovo prečisťuje póry a odstraňuje odumreté bunky

2.zjemňuje jemné vrásky, pleť nadobúda mladistvý vzhľad

3.zlepšuje krvný obeh a lymfatický metabolizmus

4.rozjasňuje pleť

5.zlepšuje vstrebávanie aktívnych látok do pleti


KOZMETICKÝ ULTRAZVUK

Ošetrenie pleti pomocou ultrazvuku patrí k novým a osvedčeným metódám v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive teplo, vibráciu a mikromasáž. Vlny stimuluju fibroblasty k produkcii kolagénu a ďalších dôležitých vlákien , ktoré zlepšujú stavbu pokožky. Ošetrením sa zrýchľuje metabolizmus pleti, taktiež vplyvom tepla sa rozťahujú cievy, zlepšuje sa lymfatický tok a priepustnosť bunečných membrán. Splodiny sa preto rýchlejšie odplavujú z tela. Všeobecne dochádza k zvýšeniu regeneračných schopností kože a k zlepšeniu jej vzhľadu.

Fonoforézny účinok ultrazvuku efektívne zvyšuje účinky pleťovej kozmetiky. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky. To má za následok, že sa olejovité a emulzné látky z kozmetiky vynikajúco aplikujú a pleť ich preto lepšie absorbuje. Ošetrenie ultrazvukom zlepšuje pevnosť pokožky, ma výborne účinky proti vráskami a jazvám. Navyše je príjemné, nenáročné na čas a má okamžitý viditeľný účinok. Ultrazvukom je možné ošetriť tvár i telo.


OZONIZÉR

Ozonizér je špeciálny vysokofrekvenčný prístroj so sklenenými trubicami - elektródami, naplnenými vzácnymi plynmi, väčšinou argón (červená farba) alebo neón (modrá farba), svietia svetlo modro - fialovou farbou. Pomocou striedavého priameho prúdu prístroj ovplyvňuje nervové zakončenia v tele, čím sa zlepšuje prekrvenie a vzniká ozón, ktorý má dezinfekčné a liečivé účinky. Generované teplo  vytvára relaxačný a upokojujúci účinok.

Má antiseptické a dezinfekčné účinky. Jeho používanie zlepšuje, prekrvuje, spevňuje a dezinfikuje pokožku.

Ozonizér pomáha pri problémoch ako sú: akné, rozšírené póry,mastná pleť

zjazvená pokožka,vypadávanie vlasov, lupiny, vrásky.

Dezinfekcia ozónom je vhodná po hĺbkovom čistení pleti, uzatvára póry, podporuje proces hojenia, upravuje nadmernú činnosť mazových žliaz. Mierny účinok sušenia viditeľne zlepšuje mastnú a zjazvenú pleť po akné.

Pozrite si dalšie služby:

Mihalnice | Microblading | Vizáž | Lash lift

O nás

Ak hľadáte salón s profesionálnym prístupom a dlhoročnou praxou, kde sa budete citiť príjemne, sme tu pre Vás.

Prinášame Vám zopár informácií o českej prírodnej dermakozmetike SynCare s ktorou spolupracujeme a budete ňou u nás ošetrované.
•Dávkovanie je maximálne hygienické vďaka dávkovačom so systémom airless (pumpička) takže ❌žiadne kelimky. Vysoká hygiena pri práci je zaručená.
•96% výrobkov je NEPARFEMOVANÝCH. takže je ako stvorená aj pre citlivú a jemnú pokožku, taktiež sa znižuje riziko alergických reakcii. 🙏🏻
•Možnosť zakúpenia si výrobkov priamo u nás. Samozrejme až po konzultácii,ktorú Vám radi poskytneme.
•♻️Obaly sú vyrábané z materiálov, ktoré sú ľahko rozložiteľné a nezaťažujú biologický cyklus.
•a čo je hlavné SynCare ❌NETESTUJE NA ZVIERATÁCH ❤️ 🙏🏻
Ak ste sa rozhodli zveriť do našich rúk,či máte nejaké otázky, kontaktujte nás.
Tešíme sa na Vás

Recenzie naších zákazníkov

Môžem len odporučiť! Je úplne The BEST zo všetkých, práca je kvalitná, všetko stále robí precízne, aby bola zákazníčka spokojná, ja osobne odchádzam stále nadšená, že aká som pekná a teším sa vždy na každú návštevu a užívam si to počas toho kým som tam, je úžasný človek pri ktorom sa nemôžem cítiť ináč, ako len perfektne vždy s ÚSMEVOM, nevolila by som inú kozmetičku, veľmi šikovné ruky, ktoré ma nikdy nesklamali

Janka

Ďakujeme veľmi pekne 😊 mihalničky sú krásne, oči neštípu a nerežú s obočím sme tak isto spokojní... profesionálny prístup... veľmi príjemné prostredie úžasné výsledky

Denisa

Ďakujem krásne odchádzali sme od vás veľmi spokojné naozaj super práca a veľmi krásne a milé správanie voči zakazničkam určite sa ešte vrátim 😊

Miška

Chodím pravidelne na 4D mihalničky a som veľmi spokojná😊 Mamka u nej bola na microblading, sestra na ošetrenie tváre a odporúčame😊 práca precízna a je vidieť, že to pani veľmi baví

Martina

Kontakt

Kozmetický salón sa nachádza v priestoroch vežiaku v blízkosti autobusovej zastávky Berlínska. Parkovanie je dostupné na bezplatnom parkovisku. V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať na nižšie uvedených kontaktoch.

Adresa:
Európska trieda 9
Košice - Sídlisko Ťahanovce

Kontaktný formulár